Toome Sinuni puhtad looduslikud ekstraktid kampaaniahindadega I Iga tellimusega TASUTA transport üle Eesti

Ostukorv

Su ostukorv on tühi

Jätka ostmist

Kes me oleme?

Oleme uuenduslik ettevõte, kes toodab puhtast looduslikust toorainest toidulisandeid, mis toetavad ja hoiavad head tervist.

Me usume, et hea tervis on õnnelikkuse võti. Püsida terve tänapäeva kiires elutempos nõuab meilt tugevat ja vastupidavat tervist. Siinkohal saame Sulle suureks toeks olla ja aidata kaasa Sinu paremale tervisele läbi erakordselt puhaste toidulisanditega.

Meie loo algus

Meie juured ulatuvad mitme põlvkonnataguse ravimtaimede tarkusele, mida meie vanavanemad väärtustasid kui looduse väge. Tugeva tervise säilitamiseks kasutasid nad oma aiast pärit taimede tervendavat jõudu ja töötasid välja immuunsust tugevdava ravimtaimede retsepti. Põlvkonniti armastatud lutserni baasil toodetud raviekstrakt aitas tõhusalt võidelda bakterite ja viirustega tagades tugeva tervise läbi aegade.

Aastal 2016 alustas pere noorem põlvkond koostööd erinevate teadlaste ja professoritega, et teha vajalikke teadusuuringuid ja tuua see võimas loodusekstrakt paljude inimesteni. Keset Saaremaa metsa rajati 200 aastat vanadele põldudele lutserniväljad ja keskkonnasõbralik ekstraktitehas. Tänaseks on meil portfoolios kaks erinevat toodet, millega saame kaasa aidata Teie tervise tugevdamisele.

BioNor Health. Ammuta tervist põhjamaa loodusest.

Põhjamaine kvaliteet

Puhas õhk ja loodus on põhjamaalaste tõeline trofee ja sealt leiad ka meid. Asume Saaremaal, Eesti suurimal saarel, kus keset ökoloogiliselt puhast metsa asub meie enda ekstraktitehas ja mahepõllud. Meie kohalikud talunikud külvavad mulda koostisainete seemned ning sorteerivad käsitsi saagi, et tagada meiepoolt lubatud kvaliteeti kõikides toodetes.  

Meie toorained ja tootmine on sertifitseeritult mahe. Oma tegevuses juhindume kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevatest juhistest vastavalt Euroopa Liidu määrustele. Lisaks pöörame tähelepanu meie keskkonnamõjule, mistõttu oleme kasutusele võtnud taaskasutavad tootekarbid ja biolagunevad riidekotid. Samuti panustame iga saadud ostu pealt 1% tagasi meie kauni looduse säilitamiseks.

Hoolikalt arendatud tooted

BioNor Health’is tugineme taimede ainulaadsetele raviomadustele ja arendame unikaalseid raviretsepte, et saavutada bioaktiivsed tooted, mis võimaldavad kehal paremini omandada rikkalikke toitaineid. Iga toode on läbinud põhjalikud uuringud ning testid kuni väikseimate detailideni. Juba varasemalt on lutsernile tehtud maailmatasemel kliinilisi uuringuid inimeste peal, mis tõestavad selle taime tõhusat ravimtoimet. Kõik meie toodetud tooted on laboratoorselt kontrollitud raskmetallide, mikroobide ja muude saasteainete suhtes, et tagada meie toodete absoluutne puhtus. Arendusprotsessis oleme teinud tihedat koostööd oma valdkonna ekspertidega ja jätkuvalt võtame kuulda nende nõuandeid. Meie juhtiv ekspert on dr Mart Saarma, kes on Helsingi ülikooli kõrgelt tunnustatud biotehnoloog.


x