Toome Sinuni puhtad looduslikud ekstraktid kampaaniahindadega I Iga tellimusega TASUTA transport üle Eesti

Ostukorv

Su ostukorv on tühi

Jätka ostmist

Küsimused

 • Mis on BioNor Health?

  BioNor Health on uuenduslik ettevõte Eestis, kes toodab puhtast taimsest toorainest toidulisandeid, mis toetavad ja hoiavad head tervist. Oma tegevusega alustas BioNor Health 2016. aastal, mille jooksul on rajatud ekstraktitehas ja mahepõllud ning on tegeletud põhjalikult toodete arengutööga.
 • Kas BioNor Health toodab ise toidulisandeid?

  BioNor Health'il on oma tootmistehas ja mahepõllud Saaremaal, kus kohalikud talunikud külvavad mulda koostisainete seemned ja sorteerivad käsitsi saagi, et pakkuda meiepoolt lubatud kvaliteeti. Oma tootmine võimaldab meil tagada toodete kõrge kvaliteedi igas tootmisetapis.
 • Kuidas annustada BioNor Health toidulisandeid?

  Soovitame segada 4ml ekstrakti 150ml vees, jogurtis või smuutis ja tarbida enne sööki 2x päevas. Soovitame teha 2-3 kuuri, et tagada kestev tulemus.
 • Kuidas aitavad BioNor Health toidulisandid kaasa mu tervisele?

  Iga BioNor Health toidulisand on loodud konkreetse tervisevaeguse leevendamiseks. Meie Immuunsüsteemi Tugevdaja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, vitaalsusele ning kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Seedimise Turgutaja aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, valkude, glükogeeni ja homotsüsteiini metabolismile ning aitab kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Meie toidulisandites leidub nii antioksüdante kui ka olulisi taimseid vitamiine ja mineraale.
 • Kas BioNor Health toidulisandid on mahedad?

  Jah! Kõik meie toidulisandid on sertifitseeritult mahe vastavalt Euroopa Liidu poolt sätestatud standarditele. Kõik tooted on GMO- ja gluteenivabad ning nendesse pole lisatud värv- ja säilitusaineid ega sünteetilisi täidiseid.
 • Kas BioNor Health toidulisandeid võib kasutada korraga?

  Kõiki meie tooteid võib kasutada samaaegselt - nad ei avalda üksteisele negatiivset mõju. Küll aga soovitame nõu pidada arsti või toitumisspetsialistiga, kui te tarvitate retseptiravimeid, sest kõigi keha on ainulaadne ja reageerib toidulisanditele erinevalt.
 • Kas ostu sooritades on mu krediitkaarditeave turvatud?

  Jah! Teie makse töötlemiseks kasutame turvalist krüptimisteenust. Teie krediitkaarditeave on meie eest varjatud ja me ei salvesta Teie krediitkaarditeavet.
 • Kui kaua aega võtab minu ostu kättetoimetamine?

  Eestisisesed tellimused võtavad 1-2 päeva aega.
 • Kas ma saan oma tellimust jälgida?

  Jah! Saadame Teile saatmiskinnitusega e-kirja, kui Teie toode on teele pandud ja see sisaldab jälgimislinki toote teekonna jälgimiseks.
 • Kas tooteid saab tagastada?

  Me ei võimalda toodete tagastamist, küll aga ootame Teie tagasisidet ja ettepanekuid. Palun saatke meile oma mõtted e-posti aadressile info@bionorhealth.com.
 • Kas ma saan teha koostööd BioNor Health'iga?

  Oleme avatud koostöösuhteks. Kui Teile meie konseptsioon ja tooted meeldivad, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@bionorhealth.com.

x